Majutus ja toitlustamine
​Kalandus ja merendus
​Aiandus ​Poolsaare külad
Muu

Külaelu

Tagasi
21/08/2016 12:10  Rannakaluri kutseeksami koolituskursus Leesil
 | Uudis on aegunud: 09/18/2016 08:00

Alates märtsist 2016 on rannakaluri 4. taseme kutseeksami sooritamiseks vajalik eelneva täienduskoolituse läbimine. Järgmine täienduskoolitus "Ettevalmistus rannakaluri 4. taseme kutseeksamiks" toimub 16.-18. septembril Leesi rahvamajas, koolitajaks on Hiiumaa Ametikool. Registreerumine koolitusele toimub veebipõhises registreerimiskeskkonnas: http://www.eformular.com/hakkoolit…/registreerimisvorm.html… Kel huvi, pange ennast palun kirja!

Koolituse hind on 159 eurot. Kindlasti tuleb tähele panna, et makse saaja on Rahandusministeerium mitte Hiiumaa ametikool. Jälgige hoolikalt viitenumbrite ja teiste arve andmete täpsust. Eraisiku koolituskulude pealt kehtib ametikooli koolitustel tulumaksu tagastuse võimalus.

Kogu koolitusinfo, sh viite kutsestandardile ja õppekavale leiate Hiiumaa ametikooli koolituskalendrist: http://hak.edu.ee/…/index…/taienduskoolitus/koolituskalender

Koolituspäevade sees on kohvipausid, lõunasöögi võimalus on koha peal eraldi tasu eest.

Kutseeksami sooritamiseks on vajalik eraldi avalduse esitamise Eesti Kalurite Liidule. Kogu info on leitav uuel aadressil http://kalurikutse.ee/.

LISAINFO: Kui poolsaarel leidub väikesadama spetsialisti aastase kursuse huvilisi, siis õpe toimub 4 päeval kuus, on vanusepiiranguta ning tasuta. Kursuse käigus läbitakse väikelaevajuhi koolitus.


Lisa kommentaar:
Autor: 
Kommentaar:
Spämmirobotite tõke - trükkige kood mida näete pildil:
  Uuenda*
 

Salvesta kommentaar

Tagasi
 Kirikuteated (0)Uudiste arhiiv
Uudised puuduvad
 Külaelu (0)Uudiste arhiiv
Uudised puuduvad
 Kuulutused (0)Uudiste arhiiv
Uudised puuduvad